Atilla Yeşilada ve Emel Özuğur Söyleşisi: Türkiye`yi de Erdoğan’ı da BATIRACAKLAR!

Türk Lirası’nın, dolar karşısındaki değer kaybını, devlet verecek! Ama nasıl? | Bireysel emekliliğiniz tehlikede mi?  Varlık vergisi, uygulamaya mı konuyor? |Çin ekonomi modeli | Düşük faiz politikasına karşılık, tüketici kredisi kullanın

Bankalarda para bitiyor  mu? İstediğinizde, paranızı çekebilecek misiniz?Varlık vergisi mi geliyor! Bireysel emekliliklere el konabilir mi?

Türkiye`yi de

Erdoğan’ı da

BATIRACAKLAR

Bütün uyarılara karşın Erdoğan Yeni Ekonomi Modeli tutar mı? | Ekonomist Atilla Yeşilada

 

Emel Özuğur ‘un programına konuk olan Ekonomist Yazar Atilla Yeşilada

 

Dünya ve Türkiye ekonomisi nereye gidiyor

#yeniekonomimodeli #emelozugur #internationalpress #EkonomikKriz

 

@emelozugur #ipn  #HayataDairÖneriler  #YeniDünyaDüzeni #Dolar

Büyük Tuzak

Tehlikesi ve Yeni Para

emel özuğur

@AtillaYesilada1

#AtillaYesilada

 

Özel raporlarımıza abone olmak ister misiniz?

 

21  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitenin Basın sayfasında görüleceği gibi görüşlerimiz Türkiye ve  dünya basını tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır. Sunum ve Konferans sayfalarında göreceğiniz gibi  YouTube/Zoom vasıtası ile ekonomi-finans panelleri düzenler ve katılarak donanımımızı  üniversiteler, STK ve firmalarla paylaşırız.  Haftada 2 kez yayınladığımız raporlarda dünya ekonomisi, Türkiye’de siyasi gelişmeler, ekonomi ve finans dinamikleri ve mevzuat değişiklikleri hakkında analiz ve tahmin sunuyoruz.  Yöneticilere 15 dakikada bilmeleri gereken gündemi sabah 09:00’dan önce elektronik ortamda sunuyoruz.  Abonelik ücretlerimiz maliyetlerinizi düşünerek kolaylıkla ödeyebileceğiniz düzeydedir.

Raporlarımız yatırım önerisi içermez. Küçük ve orta ölçekli kuruluşların analiz ihtiyacını karşılamak amacıyla yayınlanır. Ücrete tabidir.

21 yıllık  tecrübemizden yararlanmanızı dileriz.  Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:

[email protected]

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitenin Basın sayfasında görüleceği gibi görüşlerimiz Türkiye ve  dünya basını tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır. YouTube vasıtası ile ekonomi-finans panelleri düzenler ve katılarak donanımımızı STK ve firmalarla paylaşırız.  Haftada 2 kez yayınladığımız raporlarda dünya ekonomisi, Türkiye’de siyasi gelişmeler, ekonomi ve finans dinamikleri ve mevzuat değişiklikleri hakkında analiz ve tahmin sunuyoruz.  Yöneticilere 15 dakikada bilmeleri gereken gündemi sabah 09:00’dan önce elektronik ortamda sunuyoruz.  Abonelik ücretlerimiz maliyetlerinizi düşünerek kolaylıkla ödeyebileceğiniz düzeydedir.

 

20 yıllık  tecrübemizden yararlanmanızı dileriz.  Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:

[email protected]