Ekonomist Atilla Yeşilada: Erdoğan’ın kazandığı senaryoda Türkiye’nin iflasını konuşuruz

Ekonomist Atilla Yeşilada, seçimlere ilişkin “2023’ün son 2 ayı için Erdoğan’ın kazandığı senaryoda Türkiye’nin iflasını ve bankaların zor duruma düşmesini konuşuruz” şeklinde konuştu.

Mesele Ekonomi YouTube kanalında değerlendirmelerde bulunan Atilla Yeşilada, pazar günü gerçekleştirilecek seçimlere dair konuştu. Yeşilada, seçime dair tahminlerinin değişmediğini belirterek Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun en geç ikinci turda seçimi kazanmasını beklediğini söyledi.

 

 

Haberin tamamını okumak için tıklayın

 

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitenin Basın sayfasında görüleceği gibi görüşlerimiz Türkiye ve  dünya basını tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır. YouTube vasıtası ile ekonomi-finans panelleri düzenler ve katılarak donanımımızı STK ve firmalarla paylaşırız.  Haftada 2 kez yayınladığımız raporlarda dünya ekonomisi, Türkiye’de siyasi gelişmeler, ekonomi ve finans dinamikleri ve mevzuat değişiklikleri hakkında analiz ve tahmin sunuyoruz.  Yöneticilere 15 dakikada bilmeleri gereken gündemi sabah 09:00’dan önce elektronik ortamda sunuyoruz.  Abonelik ücretlerimiz maliyetlerinizi düşünerek kolaylıkla ödeyebileceğiniz düzeydedir.

 

20 yıllık  tecrübemizden yararlanmanızı dileriz.  Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:

[email protected]