Atilla Yeşilada, ‘Ekmek, mushaf çarpsın’ diyerek duyurdu: İşte Türkiye’yi bekleyen dolar krizi!

Ekonomist Atilla Yeşilada, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, dolar krizine ilişkin aldığı duyumu aktardı. Yeşilada, Londra’dan bir fon yöneticisinin; “Türkiye’nin dövizi ne zaman bitecek?” sorusuna verdiği yanıta, “ekmek mushaf çarpsın bunu dedi” ifadelerine yer verdi.

 

Haberin tamamı  için tıklayın

 

Haberde anılan makaleyi okumak için

 

https://www.paraanaliz.com/2023/genel/fos-yazdi-erdogan-kazandi-turkiye-kaybetti-g-54471/

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitenin Basın sayfasında görüleceği gibi görüşlerimiz Türkiye ve  dünya basını tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır. YouTube vasıtası ile ekonomi-finans panelleri düzenler ve katılarak donanımımızı STK ve firmalarla paylaşırız.  Haftada 2 kez yayınladığımız raporlarda dünya ekonomisi, Türkiye’de siyasi gelişmeler, ekonomi ve finans dinamikleri ve mevzuat değişiklikleri hakkında analiz ve tahmin sunuyoruz.  Yöneticilere 15 dakikada bilmeleri gereken gündemi sabah 09:00’dan önce elektronik ortamda sunuyoruz.  Abonelik ücretlerimiz maliyetlerinizi düşünerek kolaylıkla ödeyebileceğiniz düzeydedir.

 

20 yıllık  tecrübemizden yararlanmanızı dileriz.  Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:

[email protected]