Atilla Yeşilada Izocam bayi toplantısında sunum yaptı

1-3 Şubat tarihlerinde “Bugünlere Yalıtım, Yarınlara Yatırım” temasıyla Kıbrıs’ta gerçekleştirdiğimiz “2024 İzocam Uluslararası Bayi Toplantımızda” değerli iş ortaklarımızla bir araya geldik.

Toplantımızın açılış konuşması sunucumuz Sayın Ece Dizdar ile başladı. Ardından toplantımız Genel Direktörümüz, Sayın Murat Savci‘nın sunumu ile devam etti. Sayın Savcı, operasyonel mükemmellik, yeni ürün projeleri, sürdürülebilirlik, dijital dönüşüm çalışmalarımız ve 2024 yılı aksiyon planlarımızla ilgili bilgilendirici konulara değindi. Daha sonra Satış ve Pazarlama Direktörümüz Sayın Erdal Bozok’un 2023 yılı değerlendirmesi ve 2024 yılı pazarlama stratejisi sunumuyla toplantımızın ilk oturumu tamamlandı.

Toplantımızın ikinci kısmında konuk konuşmacılarımız Gazeteci , Ekonomist, TV Programı Sunucusu Sayın Atilla Yesilada ve TK Taylight Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Kurucusu Sayın Taylan Kümeli’nin paylaştığı bilgilerle ekonomi ve sağlıklı yaşam konularında ufuk açıcı sohbetler gerçekleştirdik.

Toplantı sonrası düzenlediğimiz “Kapalı Maraş ve Magosa Gezisi” ile birlikte Kıbrıs’ın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetme fırsatı bulduk.

Akşam gerçekleştirdiğimiz ödül töreni ve gala yemeği ile tekrar bir araya geldik. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hady Nassif’in açılış konuşmasıyla başlayan gece, İzocam’ın operasyonel mükemmellik alanındaki başarılı performansından dolayı ödüllendirilmesiyle devam etti. 2023 yılı ciro ödül töreni ve Ümit Besen & Pamela’nın eşsiz konseriyle, birlikte geçirdiğimiz unutulmaz bir akşam yaşadık.

Değerli iş ortaklarımıza bu özel güne katılımları için teşekkür ederiz.

Daha yaşanılır bir dünya için birlikte çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

 

Sunum özeti burada

 

0128izocam

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitenin Basın sayfasında görüleceği gibi görüşlerimiz Türkiye ve  dünya basını tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır. YouTube vasıtası ile ekonomi-finans panelleri düzenler ve katılarak donanımımızı STK ve firmalarla paylaşırız.  Haftada 2 kez yayınladığımız raporlarda dünya ekonomisi, Türkiye’de siyasi gelişmeler, ekonomi ve finans dinamikleri ve mevzuat değişiklikleri hakkında analiz ve tahmin sunuyoruz.  Yöneticilere 15 dakikada bilmeleri gereken gündemi sabah 09:00’dan önce elektronik ortamda sunuyoruz.  Abonelik ücretlerimiz maliyetlerinizi düşünerek kolaylıkla ödeyebileceğiniz düzeydedir.

 

20 yıllık  tecrübemizden yararlanmanızı dileriz.  Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:

[email protected]