GlobalSource Partners’la Dr Murat Üçer ve şahsım arasında yapılan anlaşma gereği, hazırladığımız İngilizce ürünlerin Türkiye dağıtımı da İstanbulanalytics tarafından yapılmaktadır.

Haftalık, Aylık, üç ayda bir ve özel olaylara mahsus yazdığımız İngilizce raporlar; Türkiye ekonomisi, piyasalar ve siyasal dinamiklere analitik ve tarafsız bir bakış açısıyla ışık tutmayı hedefliyor. Halen GlobalSource Partners’ın 20 ülkelik ürün gamı içinde en fazla müşteriye sahip ülke olma sıfatına sahibiz ve devlet dış ticaret ajanslarından çok uluslu firmalara ve fon yöneticilerine kadar çok geniş bir yelpazeye hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin kompleks ve sık değişen ekonomik ve politik dokusunu sadeleştirerek anlatmakta 15 yıllık büyük bir tecrübeye sahibiz.

Türkiye’de iş yapan çok uluslu firmaların yabancı ve Türkçe konuşmayan yöneticileri veya yabancı iş ortaklarınızın gerçek bir analiz açlığı içinde olduğunun farkındayız. Bilgi her yerden edinilebilir, artık Türkiye’de de İngilizce yayın yapan websiteleri ve gazeteler var. Fakat, bilgiyi tarafsız, analitik ve ileriye yönelik öngörülere dönüştürmek bizim işimiz.

İngilizce yayınlarımız çokuluslu firmalarda Türk ve yabancı yöneticiler arasında iletişimi kolaylaştırdığı gibi, Türk yöneticilerin yurtdışına veya genel merkeze raporlama yükünü de azaltmakta ve yer yer de kültürler arası köprü görevi yapmaktadır. Araştırma paketimize yılda iki kez şirket ziyareti de dahildir.

Hizmet koşulları ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bize e-mail atın: [email protected]