2022 yılında dünya ekonomisi ve piyasalar—ilk tahminler

Değerli Bilgiye Susamış Kardeşlerim,

Bu gece (Perşembe 20:00) online vereceğim “2022 Global Ekonomi ve Piyasalar” eğitimine linkten kayıt olabilirsiniz; https://lp.integralyatirim.com.tr/tHWZRnUoPs

 

Kayıt ücretsizdir

 

Seminerde kullanacağım grafik ve tabloları websiteme yerleştiriyorum.

 

Omicron tüm 2022 plan ve projeksiyonlarını darmadağın ettiği için, bir çok başlıkta konsensüs tahmin bulamadım. Güvenilir olarak nitelediğim kaynaklar içinde en yeni olanları kullanıp, üstüne kendi senaryolarımı ekleyeceğim.

SUNUM NOTLARI BU WORD DOSYASINDA:

1204dunya-ekonomi-finans-integral

 

 

 

 

Değerli Okurlar

 

20  yıldır GlobalSource Turkey markası ile yabancı yatırımcılara, İstanbulAnalytics markası ile de Türk kurumlarına araştırma desteği ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Özellikle  ekonomist kadrosu bulunduramayan ve bütçesi düşük orta ve küçük ölçekli firmalara hizmet etmeyi hedef bildik.

Sitenin Basın sayfasında görüleceği gibi görüşlerimiz Türkiye ve  dünya basını tarafından takip edilir ve Türkiye ile ilgili seçkin makalelerde referans olarak yer alır. YouTube vasıtası ile ekonomi-finans panelleri düzenler ve katılarak donanımımızı STK ve firmalarla paylaşırız.  Haftada 2 kez yayınladığımız raporlarda dünya ekonomisi, Türkiye’de siyasi gelişmeler, ekonomi ve finans dinamikleri ve mevzuat değişiklikleri hakkında analiz ve tahmin sunuyoruz.  Yöneticilere 15 dakikada bilmeleri gereken gündemi sabah 09:00’dan önce elektronik ortamda sunuyoruz.  Abonelik ücretlerimiz maliyetlerinizi düşünerek kolaylıkla ödeyebileceğiniz düzeydedir.

 

20 yıllık  tecrübemizden yararlanmanızı dileriz.  Özel rapor örneklerimizi okumak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize e-mail atın:

[email protected]