Istanbulanalytics.com 2005 yılında Dr Murat Üçer ve şahsım tarafından hizmetlerimizi tanıtmak ve Türkiye hakkında önemli ekonomik ve politik araştırma çalışmalarını bir adresde toplamak üzere ticari amaç gütmeyen bir websitesi olarak kuruldu. Halen günde 2bin’e varan ziyaretçi sayısı ile bu konuda Türkiye’den hizmet veren tek adres olma özelliğini koruyor. Haftada beş gün yenilenen sitemizi www.istanbulanalytics.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

2011 yılında Istanbulanalytics’i Türkiye’de sunduğumuz araştırma ve danışmanlık faaliyetleri için ticari marka olarak benimsedik. Halen altı kişilik bir kadro ile hizmet veren Istanbulanalytics hiç bir mali kurum ya da holdinge bağlı olmadan ticari araştırmalar yapan ender bağımsız bir kuruluş olma özelliğini taşımaktadır. Ekonomik ve siyasi analizler dışında sipariş üzerine sektör raporları da hazırlayan kurumumuzun merkezi İstanbul’dadır.

Eğer araştırma ürünlerimizin örneklerini görüntülemek isterseniz, burayı tıklayın.

Eğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, burayı tıklayın.

ÇOK ÖNEMLİ NOT: İstanbulanalytics yazılı veya sözlü olarak yatırım danışmanlığı faaliyeti vermez. Raporlarımızda geçen ifade ve yorumlar hiç bir şekilde SPK’nın tarif ettiği mali ürünler için al veya sat önerisi şeklinde yorumlanamaz. Bu bağlamda kurumumuz SPK mevzuatına tabii değildir. Faaliyetlerimizin amacı kurumların üst düzey yöneticilerinin çalışma hayatlarında karar almalarına yardımcı olmaktır. Bütün yatırımcıları SPK’nın yetkilendirdiği mali kurumlara danışmaya ya da birikimlerini kurumsal yatırımcılara emanet etmeye davet ediyoruz.