Araştırma Hizmetlerimiz

İstanbulanalytics Global Analitik Dinamik Tahminler Raporları

Türkiye 21ci Yüzyıl’da geri dönülmez bir şekilde küresel pazarlara ve mali piyasalara entegre oldu. Artık Beijing veya Washington DC’de alınan kararlar iş hayatımızı yakından etkiliyor. Ayrıca ekonomi, siyaset, döviz ve faiz hadleri karar alma sürecinde öngörülmesi şart ayrılmaz bir bütün teşkil ediyor. Dünyanın nereye koştuğunu anlamadan, işkolumuzdaki gelişmeleri öngörmek çok zor.

Bu anlayışdan yolan çıkan Global Analitik Dinamik Tahminler (GADT) Raporları Günlük ve Haftalık olarak politika, dünya ekonomisi ve diplomasi, Türkiye ekonomisi ve piyasalar (döviz ve faiz) başlıkları altında güncel gelişmeleri eleyip en önemlilerini seçiyor ve sizin için kısa ve anlaşılabilir bir yorum yapıyor.

Hergün en geç saat 09:30’da bilgisayarınıza PDF veya Word formatında elektronik olarak gönderilen bu raporlar sizi saatlerce süren basını taramak ve bir dizi gereksiz ve çoğu yanlış bilgiyi okuyarak işinize yarayanı bulma zahmetinden kurtarıyor. Ayrıca, altı kişilik uzman kadro tarafından ince elenip sık dokunarak analiz edilen bilgiler, olayları anlatımın çok ötesine geçerek size iş hayatında karar almanızı sağlayacak öngörüler de sunuyor. Üstelik, Günlük Raporlarımız bin, Haftalık Raporlarımız ise 2bin kelimeyle sınırlı. Bir prensibimiz var, ancak ne söyleceğini bilmeyenler uzun yazar.

Her insanın başına gelebilecek olağanüstü ailevi ve/veya sağlık sorunları ve tatilleri hesaba katarak senede 180 Günlük ve Haftalık Raporu garanti eden Türkçe hizmet paketimize ayrıca iki kez de şirket ziyareti dahildir.

Hedefimiz bu tür faaliyetleri kendi bünyesinde karşılayan dev holdinglere değil, orta ölçekli, fakat gerçek zamanlı ve etkili analize aç ve büyüme potansiyeli taşıyan firmalara erişmek. Bu nedenle fiyatlarımızı gayet mütevazi bulucaksınız.

Abonelik şartlarımızı öğrenmek için bize lütfen e-mail atın:   [email protected]